Малайзія планує відкрити свої кордони в березні

Малайзія готується знову відкрити свої кордони в березні. Це одна з останніх азіатських країн, яка ще досі закрита для іноземних туристів.

Пропозиція відкриття країни була обговорена Національною радою з відновлення економіки Малайзії та прем’єр-міністром країни. У результаті цього обговорення, було рекомендовано повністю відкрити кордони Малайзії для всіх країн вже з 1 березня 2022 року без обов’язкового карантину для мандрівників.

Нові вимоги до в’їзду в Малайзію

Малайзія відкриє кордони для туристів

Вакцинованим туристам потрібно буде зробити тест на COVID за 48 годин до вильоту і після прибуття в Малайзію.

Поточна ситуація з COVID-19 у Малайзії

Майже 98% дорослих у Малайзії були повністю вакциновані, тоді як понад 53% дорослих отримали повторні щеплення. Минулого тижня розпочалася програма вакцинації дітей віком від 5 до 11 років.

Наразі в Малайзії діють внутрішні обмеження та діє наказ про контроль пересування, згідно з яким люди не можуть вільно пересуватися Малайзією. Однак деякі штати зменшили обмеження після переходу до Національного плану відновлення від COVID.

В Малайзії діють правила, які стосуються соціальної дистанції в 1 метр та носіння масок в аеропортах та громадському транспорті. На входах у заклади всім перевіряють температуру.

Купуй квитки до Малайзії за найвигіднішою ціною

Підписуйтесь на офіційні сторінки UPtravelers в основних соцмережах, щоб першим дізнаватись про актуальні новини для подорожей.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest